Powrót objawów glistnicy po zakończeniu leczenia

Po zakończeniu leczenia glisty ludzkiej Vermoxem objawy powróciły (łagodne zaparcia, wzdęcia, gazy, rozdrażnienie, osłabienie, silny ból brzuch). Dodam, że w przerwie leczenie Vermoxem zażywałam również Flumycon i Azitrolek, ponieważ mam nalot na języku. Niestety leczenie powyższymi lekami nie przyniosło pożądanego skutku, ponieważ nalot nadal się utrzymuje. Dolegliwości powróciły kolejnego dnia po odstawieniu Vermoxu. Co może być tego przyczyną?

Magdalena StusiĹska

Być może w wyniku stosowania wielu leków zniszczeniu uległa dobra flora bakteryjna jelita- proszę spróbować probiotyków.