Powrót objawów menopauzy u 61-latki

Witam mam 61lat i od pewnego czasu powrocily mi uderzenia goraca przewaznie nad ranem,czy tout znow przekwitanie, kupilam sobie lady care specjalny magnes ktory nosi sie w bieliznie 24\24godz,czy moze ktos z panstwa o tym. Slyszal podobno jest to idéal ne na symptony przekwitania,dzieki za odp,

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy rzeczywiście mogą być wynikiem zaburzeń gospodarki hormonalnej. Proszę jednak nie leczyć się samodzielnie metodami niekonwencjonalnymi, które nie mają udokumentowanego działania. Sugeruję raczej konsultację z lekarzem endokrynologiem/ginekologiem lub lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.