Powrót objawów padaczki po 30. latach a stres i brak snu

Witam.Kiedy byłem młody cierpiałem na tzw. Padaczkę młodzieńczą, czy jak to tam wtedy nazywali. Przed utratą przytomności towarzyszyło drętwienie prawej dłoni, później głowa odchylała się w lewą stronę tak, jak by chciała się wykręcić zupełnie z karku i następywało omdlenie. Drgawki byly mało wyczuwalne. Teraz po 30 latach to wszysko wróciło. Dlaczego? Czy powodem może być duzy stres, brak snu? Jarek 45 l

Szanowny Panie nie ma innej możliwości tylko wizyta u neurologa ,odpowiednia

diagnostyka ( tak musi być wykonana zwłaszcza przy napadach częściowych) i powrót

do leczenia.W niektórych rodzajach padaczki i zespołach padaczkowych niestety tak

się zdarza.

Pozdrawiam