Powrót suchych i czerwonych plam wokół oczu u 7-latka

witam,u mojego 7 letniego syna 2 tygodnie temu pojawily sie wokol oczu(na powiekach gornych i dolnych)suche czerwone zapalne plamy.Lekarz pediatra przepisal krople Dicortineff ktore stosowalismy tydzien.Od piatego dnia stosowania kropli (3xdziennie)bylo zdecydowanie lepiej, w siodmym dniu (piatek) juz prawie nic nie bylo widac. Przez wekend wszystko bylo ok do poniedzialku gdzie rano ponownie wokoł oczu to samo (czerwone, suche,zluszczające sie powieki),a do tego doszla sucha skora na policzkach

Aleksander Ropielewski

Trudno mi udzielić pomocnej odpowiedzi bez możliwości oceny zmian skórnych i badania. Sugeruję ponowny kontakt z lekarzem.