Powrót trądziku po antybiotykoterapii

Witam,przez 3 miesiące stosowałam antybiotyk Unidox na trądzik i cera była idealna,teraz po 3 miesiącach bez antybiotyku jest powrót trądziku.Czy można jeszcze raz zastosować ten antybiotyk ? Pozdrawiam

Proszę udać się do dermatologa jeśli będzie konieczność wtedy lekarz dostosuje antybiotykoterapię. Można również wykonać zabiegi peelingów medycznych, dobiera je lekarz po obejrzeniu stanu skóry.