Powstający pęcherzyk po miesiączce

Witam mam 23 lata i stalego partnera. Od jakiegos czasu po miesiaczce tworzy sie po prawej stronie wejscia do pochwy pecherzyk. Nie sprawia mi on bolu ani dyskomfortu ale wczesniej tego nie bylo. Co moze powodowac takie zmiany? Nie biore leków hormonalnych, niedawno bylam tez na kontrolnej wizycie u ginekologa wyniki cytologii byly dobre ale po wizycie zaczelo sie to dziać. Czy musze udac sie ponownie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana to najpewniej powiększony gruczoł Bartholina. Sugeruję konsultację ginekologiczną, najlepiej gdy pojawi się zmiana.