Powstanie brodawek na powiece

Witam! Dzisiaj zauważyłem na powiece dwie chyba brodawki bądź jakieś narośle trudno określić (małe płaskie lekko odstające od skóry). Mam pytanie czy będzie się to powiększało ? Czy samo zniknie ? załączam zdjęcie: http://www.tinypic.pl/z9fqbem6qdep

Aleksander Ropielewski

Zmiana, której zdjęcie Pani przesłała jest to najpewniej prosak, który pojawia sie i często znika samoistnie i nie wymaga leczenia. Pewność można mieć dopiero po przeprowadzeniu badania histologicznego. Średnica prosaków nie przekracza zwykle 1-2 mm.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiany mogą mieć tendencję do powiększania. Najprawdopodobniej nie ulegną samowyleczeniu. Wskazana jest wizyta u dermatologa.