Powstanie rany na stłuczonej nodze

Witam, moja mama miała stłuczoną nogę w czerwcu była bardzo sina i opuchnieta, cała ta opuchlizna zeszła jej na dół w okolice kostki. Jakieś dwa miesiące temu na tej nodze z tyłu nad piętą otworzyła jej się rana dość duża i głęboka bardzo bolesna... mama stosowała już wiele maści i jakieś opatrunki ze srebrem była u wielu lekarzy ale nie widać żadnych rezultatów, rana ciągle jest i bardzo boli... Co możemy jeszcze zrobić w takiej sytuacji. ??

Witam. Niestety rana zapewne związana jest z niewydolnością żylną i w tym kierunku działania mogą pomóc w gojeniu rany - wskazane wykonanie przepływów żylnych, dołączenie leków np. Vessel due F.. Samo gojenie owrzodzenia będzie długotrwałe i musi być prowadzone w poradni chirurgicznej.