Powstawanie znamion skórnych

Witam. Od lat mam problemy ze skórą. Byłam u kilku dermatologów, ale żaden mi nie pomógł. Przez jakiś czas miałam spokój, ale zaczęłam brać kreatynę i stan skóry się strasznie pogorszył. Od 2 miesięcy jej nie biorę ale okropne zmiany skórne nadal są. Myślałam żeby wykonać badania, może mam jakąś bakterię? Tylko jakie badania wykonać i czy każdy dermatolog ma obowiązek mi takie skierowanie wypisac?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wszystko zależy od badania i charakteru zmiany. Jeżeli stan skóry sie pogorszył po spożywaniu preparatów przez Panią wymienianych to może to być swego rodzaju też objaw uboczny. Pozdrawiam