Powtarzające się, silne skurcze w obrębie brzucha

witam serdecznie dziś miałam silny miejscowy skurcz w brzuchu po prawej stronie ....aż mnie zgięło wpół. Od tamtego momentu mam dziwne bezbolesne pulsowanie . Nie trwa ciągle tylko tak co jakiś czas co 3 godziny kilka razy po pulsuje i puszcza. Nie mam pomysłu co to może być ...a nakręcać się nie chcę i wmawiać sobie jakieś nagłe choróbsko bo wyląduję na pogotowiu. Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Ból kolkowy w obrębie brzucha może być związany m.in. z wystąpieniem kolki nerkowej, kamicy pęcherzyka żółciowego, skrętem w obrębie jelit. W przypadku nasilenia tych dolegliwości i dołączenia innych objawów sugeruję pilną konsultację lekarską.