Powtarzające się wylewy w oczach

Mam powtarzające się(4 raz) w odstępach około miesięcznych wylewy w oczach.Na zmianę lub jednocześnie.Przed odczuwam lekkie drażnienie w oku a następnie białko robi się galaretowate i pękają żyłki.Również wokół oczu pojawiają się drobne, gładkie,czerwone plamki.Przed pierwszym wylewem odczuwałam jakby zapach krwi w nosie i dziwne odczucie mrowienia. Nie mam nadciśnienia ani skoków ciśnienia, raczej jest ono bardzo niskie.Co może być przyczyną i gdzie to leczyć?Podstawowe wyniki mam dobre

Lek. Marta Gryszkiewicz

W pierwszej kolejności powinna Pani iść do okulisty. Wskazane badanie dna oka oraz ciśnienia śródgałkowego obojga oczu. Jeśli wyniki będą prawidłowe, wtedy trzeba będzie szukać przyczyny ogólnoustrojowej-wskazany kontakt z lekarzem rodzinnym lub internistą.