Powtórne leczenie kanałowe górnej szóstki

Miałam powtórne leczenie kanałowe górnej szóstki. Na zdjęciu widać że cztery kanały są wypełnione prawidłowo i leczenie powiodło się. Jednak czasami odczuwam wyraźne kłucie w tym zębie- jakbym miała igłę w środku. Dentystka powiedziała, że nie widzi nic niepokojącego i odradza otwieranie po raz 3 zęba.Czy może się z tym zębem coś dziać Czy niepotrzebnie panikuję, bo może już tak musi być że ząb który był aż trzy razy leczony kanałowo nigdy nie będzie zębem idealnym i będzie dawał o sobie znać

Oprócz zalecanych przez Kolegów czynności sugeruję albo długotrwałe stoowanie enzymów proteolitycznych - trypsyny i chymotrypsyny (np. WOBENZYME) lub prądoterapię np. prądem Volty. Zlikwiduje to stan zapalny w kości - najbardziej prawdopodobną przyczynę dolegliwości. Korzystne byłoby też naświetlanie tego rejonu twarzy podczerwienią. Pozdrawiam