Powtórny stosunek po zdjęciu prezerwatywy po wytrysku

Witam, Przypuszczam że mam dni płodne (2 tyg po miesiączce) Współżyłam z chłopakiem z prezerwatywą i zakończył się wytryskiem. Po 10 min bez dokładniejszego wytarcia znów współżyliśmy ale tym razem bez prezerwatywy wytrysk był poza pochwą. Chodzi mi czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży skoro po pierwszym stosunku została sperma na członku czy gdzie indziej a za chwile odbylismy drugi stosunek bez prezerwatywy. Dziękuje za pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Sugerowałbym wykonać test ciążowy po upływie 14 dni od daty stosunku.