Powtórzenie badań na IgG i awidność

Witam jestem w 16 tyg. ciąży . Miesiąc temu miałam IgM 0, 21 a IgG 2,03. Ginekolog zlecił powtórzenie badań na IgG i awidność. Dzisiaj odebrałam wyniki i IgG 11 a awidność 0, 12.Co to oznacza i czy to jest niebezpieczne dla dziecka. Dlaczego to IgG wzrasta? PROSZĘ o odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań mogą wskazywać na przebytą w ostatnim czasie infekcję. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przeciwciała przeciw jakiej chorobie Pani podaje.Bez tej kluczowej informacji nie da się odpowiedzieć na Pani pytanie.