Powtórzenie badań na toksoplazmozę w 13 tygodniu ciąży

Dzień dobry! Jestem w 13 tyg ciąży. 4 dni temu miałam robione badanie usg genetyczne, które wyszło prawidłowo. Na początku ciąży, robiłam badania na toxoplazmoze które wyszły tak; igm - ujemne, igg 276,7 IU/ml ujemny:=1-=3, lekarz kiedyś wspominał, że trzeba będzie powtórzyć, tylko na ost zapomniałam spytać kiedy mam powtórzyć... Czy mam spokojnieczekać na natępną wisytę za 2 tyg., czy zrobić jakoś na dniach? Z góry dziekuję za odpowiedź.

Tak, można spokojnie poczekać na następną wizytę u ginekologa i dopiero ginekolog zadecyduje czy należy już wykonać kontrolne badanie na toxoplazmozę.