Powtórzone badania HBS AG

30 03 oddawałam krew, z której wyszło HbsAg Reaktywny ( CO Ratio 1,14 (wartość0>=1eaktywny) DNA HBV- nie wykryto oraz test neutralizacjiHbs ujemny.(przed oddaniem krwi przyjmowałam L-karnityne, magnez, vitital, sesję, chrom) dzisiaj zrobiłam badanie hbs antygen w luxmedzie i wynik jest ujemny. Dodam ze w wieku ok.13 lat byłam szczepiona, a około 5 lat temu robiłam przeciwciała p/wzwb i wynik był ponad 200. Lekarz powiedział że powinnam za pół roku powtórzyć badanie Hbs Ag. czy mogę zrazić kogos?

Piotr Pilarski

Wydaje się, że nie jednak wszystko będzie jasne po powtórzeniu badania za pół roku.

Pozdrawiam.