Pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego a możliwość SM

Ostatnio byłam w szpitalu z powodu pozagalkowego zapalenia nerwu wzrokowego. Zrobiono serię badań w kierunku SM, ale nie postawiono diagnozy. Podawano mi solu medrol 500mg przez 5 dni i po około 12 dniach wszystko wróciło do normy. Wyniki badań : borelioza we krwi i płynie MR ujemna, potencjały wzrokowe wywołane - wynik ok, badanie MRI głowy - brak zmian diamielizacyjnych, PŁYN MR- wykryto prazki oligoklonalne w klasie IGg, wsp.albuminowy Qalb = 2,58; Index IgG=0,63. Czy mogą to być początki Sm?

Należy pogłębić diagnostykę, bardzo wskazane jest badanie BAEP oraz VEP,(do powtórki) celoe też EEG Pozdrawiam serdecznie
a prążki były?