Poziom 11,8 WBC w badaniu krwi a zostanie dawcą szpiku kostnego

Witam od roku chce oddac krew i nie mogę bo mam za duzo WBC dokładnie 11,8 teoretycznie jestem zdrowa chcialam zostac dawcą szpiku i nie mogę . co mogę zrobić?

Witam serdecznie. Proponuję wykonać rozmaz ręczny. Prawdopodobnie jest to związane z infekcją.