Poziom AMH a starania o dziecko

Witam Staramy się o dziecko bez skutku. Mam 34 lata. Moje wyniki w 3 dni cyklu to: AMH 5.96 ng/ml, Inhibina B 127.5 pg/ml, FSH: 5.8 mIU/ml, TSH: 3.140 uU/ml, Przeciwciała anty - TPO < 5 , Prolaktyna (PRL) : 09:30 278.6 mIU/l, po podaniu leku o 10.30: 4642.0 mIU/l, jaki jest stan mojej rezerwy jajnikowej? czy cierpię na PCOS? które wyniki są niepokojące?

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik AMH może sugerować zespół policyklicznych jajników, ale aby rozpoznać powyższą jednostkę choroby konieczne jest badanie lekarskie i wykonanie USG. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.