Poziom amoniaku we krwi u sześciomiesięcznego dziecka

amoniak w krwi 70 u sześciomiesięcznego dziecka co oznaczają te wyniki?

Piotr Pilarski

Nie napisała Pani w jakich jednostkach podaje Pani wynik ani jakie są normy w laboratorium w jakim Pani robiła badanie dlatego nie mogę się odnieść do wyniku.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza pediatry.