Poziom ASO u 10-letniego dziecka

Witam ma 10letniego syna juz od dwóch lat walczę z ASO teraz wynik wynosi 1088 i po antybiotykach spada do 600 a po jakimś czasie znowu rośnie proszę o pomoc

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

powinno się leczyć dziecko a nie wyniki laboratoryjne. Koniecznie proszę zaprowadzić dziecko do pediatry. Na podstawie badania będzie można zastosować odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam.