Poziom ASO u dziecka a stosowanie Ospen

Moja córka 8 letnia ze względu na wysokie ASO 1680 dostała w marcu ospen 750/ 5 ml *3 razy , powtórzyłam antybiotyk według zaleceń od 17 kwietnia (była zdrowa). W sobotę miała stan podgrączkowy 37. 5, dzisiaj w niedzielę ma ponad 38,4 . Po podaniu leku przeciw grączkowego temperatura po 4 godzinach powraca. Dziecko trochę pokaszluje i mówi że się źle czuje nie chce jeść. Nie wiem co mam robić , czy to może być odrzut od antybiotyku ( wcześniej był przyjmowany i dobrze tolerowany),.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.