Poziom b-HCG a możliwość ciąży

Witam, 4 dni temu powinnam dostać miesiączkę. Dzisiaj zrobiłam popołudniu badanie Beta hcg, wynik: 16,65 mIU/ml. Proszę o interpretację wyniku. Czy to ciąża, brak ciąży, poronienie czy ciąża biochemiczna? Nie wystąpiło u mnie żadne krwawienie ani plamienie. Cykle mam 27 dniowe. Ostatnią miesiączkę miałam 11 lipca.

Aleksander Ropielewski

Proponuję powtórzyć badanie beta hCG. Rozwieje ono wątpliwości. W przypadku wzrostu beta hCG będzie to najpewniej ciążą fizjologiczna.