Poziom b-HCG a opóźnienie miesiączki

witam. proszę o pomoc.. okres mam co 30-31 dni spodziewanej miesiączki nie dostałam. juz spóżnia mi się 4 dni nie pamiętam kiedy współżyłam i nie wiem kiedy mam owulację. dziś zrobiłam HCG wynik<0.100 czyli 4 dzień po spodziewanej miesiączce.proszę powiedzieć czy mogłabym być wciązy...pozdrawiam

Piotr Pilarski

Taki wynik neguje ciężę. Sugeruję udać się na wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.