Poziom b-HCG a potwierdzenie ciąży

Witam, Ostatnią miesiączkę miałam 10 maja. We wtorek poszłam do lekarza potwierdzić ciążę, na USG nie było jeszcze widać pęcherzyka. W środę zrobiłam badanie Beta HCG-wyszło 1500 mUL/ml. Dziś po dwóch dniach powtórzyłąm ui wyszło identyczne-1500 mUL/ml. Czy taki wynik jest mozliwy czy to błąd laboratorium. ?Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzien. Bardzo się strsuję. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

nigdy nie można wykluczyc błędu... w prawidłowo rozwijającej sie ciązy powinien byc wzrost bHCG.