Poziom beta w 7 tygodniu: jaki powinien być?
Witam. Odebrałam ostatni wynik bety i niepokojący wydaje się być jej poziom. Poprzednie badanie było wykonane 23.02. z wynikiem 4656 mlU/ml, następne 01.02. i wynik tylko 10 593 mlU/ml. Pierwszy dzień miesiączki 15.01.2011. Poziom beta wzrósł niewiele ponad 2 razy w ciągu 6 dni - czy taki niski przyrost może być sygnałem, że z ciążą coś jest nie w porządku? Czy jest szansa, że przyrost zwyczajnie jest w tym przedziale mniejszy? Dodam, że obecnie czekam na wizytę u ginekologa z nadzieją na pomyślne USG. Pozdrawiam.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Mezoterpia igłowa twarzy i dekoltu
Mezoterapia igłowa to zabieg, który możesz odbyć w gabinecie dermatologii estetycznej. Polega na wstrzyknięciu substancji leczniczych bezpośrednio w obręb skóry. Zobacz, jak wygląda zabieg.
Dzień dobry!
Faktycznie tak niewielki przyrost poziomu Bhcg może świadczyć o nieprawidłowym rozwoju ciąży, ale nie jest to regułą.
USG wszystko wyjaśni. Proszę być dobrej myśli.
Z poważaniem.