Poziom bHCG 17 dni po stosunku

Witam, mam krótkie cykle - wahają się między 24 a 27 dniami. Czy test beta-hcg wykonany w 26 dniu cyklu (17 dni od ostatniego stosunku) jest wiarygodny (<0.100)? 2 cykle temu przyjmowałam po pechowej sytuacji tabletkę Escapelle, czy może to wpłynąć na ewentualne opóźnienie miesiączki?

Renata GrzechociĹska

Test b- hcg po takim czasie jest wiarygodny. Escapelle może wpłynąć na zaburzenia hormonalne i opóźnić wystepowanie miesiączki.