Poziom BHCG a przyjmowanie luteiny

Witam, mam problem z niedomoga luteinowa byłam u gin miałam zacząć brać luteine od nastepnego cyklu od 14-26dnia ale okres sie nie pojawil spóźnia sie juz 12 dni ,wiec pani gin kazała brac ta luteine 2dziennie po 1tab. Po jakim czasie powinnien byc okres ? W ciąży nie jestem beta na tym etapie wykazała <0,100

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli w ciągu tygodnia dwórch nie ma reakcji to proszę konieczine ponownie zgłosic sie do lekarza ginekologa. sadzę, że może być konieczne wykonanie badan hormonalnych.