Poziom bilirubiny całkowitej a poziom cholesterolu

witam mam bilurbinia calkowita 1,91 Norma do 1 POSREDNIA 1,60 Norma do 0,7 a bezposrednia 0,31 norma do 0,3 . badania watrobowe dobre usg jamy brzusznej dobre badania kalu pasozyty dobre bialko calkowite i kwas moczowy dobry . Cholester calkowity 202 norma do 190. czy to jest przyczyna bilurbiny? od 3 mies jestem na diecie bezglutenowej celiakia stosuje tabl antykoncepcyjne.Dobrze sie czuje.

Aleksander Ropielewski

Przyczyn hiperbilirubinemii jest wiele i należałoby pogłębić diagnostykę. Nie jest ona związana z hipercholesterolemią. Sugeruję kontakt z lekarzem. Po wykonaniu badań dodatkowych będzie można stwierdzić przyczynę odchyleń w wynikach.