Poziom CRP 50 i stan po złamaniu kręgosłupa i leczeniu gruźlicy kości

Witam. Jak się dowiedzieć na co jest chory mój mąż?Czy jest jakieś badanie które stwierdziłoby co mu jest?Od roku ma CRP około 50. Miał złamany kręgosłup ,rdzeń kręgowy nie był przerwany (gruźlica kości)ale leczenie przeciwprątkowe zostało zakończone. Nie wiem już gdzie szukać pomocy. Dodam iż do tej pory nie wrócił do pełnej sprawności fizycznej.

Milena Lubowicz

Niestety nie ma jednego prostego badania, które odpowie na to pytanie. Tak wysokie CRP wskazuje, że w organizmie toczy się stan zapalny i należy poszukać źródła. Proszę udać się do stomatologa i sprawdzić czy zęby nie są popsute. Nie wiem jakie są wyniki pozostałych badań, czy już nigdzie nie ma ogniska gruźliczego, więc trudno mi powiedzieć jakie jeszcze badania zrobić.
Pozdrawiam