Poziom cukru we krwi a oddawanie moczu u 6-latka

Mój syn ma 6 lat zmierzylam mu dzisiaj cukier na czczo i miał 111, zrobiłam to ponieważ dużo śpi, pije i oddaje moczu. Dodam że syn ma nadwagę. Czy to nie jest za dużo.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest oznaczenie z krwi żylnej.Proszę koniecznie i jak najszybciej udać się z dzieckiem do lekarza pediatry lub izby przyjęć szpitala pediatrycznego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.