Poziom estradiolu przed owulacją

Poziom estradiolu przed owulacją? Czy przy cyklu stymulowanym (Lametta) estradiol nie powinien być większy (miałam 116 ) ? Dodam że mam 1 pęcherzyk 21mm i 2 małe które stanęły w miejscu po 14 mm . Podano mi Pregnyl i czy mam szanse na ciąże czy E2 nie jest zbyt niskie żeby doszło do implantacji ? Jak podnieść poziom estradiolu ? czy ćwiczenia fizyczne podniosą go ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W okresie okołoowulacyjnym na jeden dojrzały pęcherzyk wartość estradiolu powinna wynosić >= 200 pg/ml. Podana wartość jest zatem nieco za niska. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą, który prowadzi Pani lecznie.