Poziom estradiolu w 3. dniu cyklu

Witam. Poziom estradiolu w 3 dniu cyklu wynosił 155, a w 13 dniu cyklu 86. Cykle mam zazwyczaj 30 dniowe. Czy to oznacza że w tym cyklu nie mam owulacji? Dodam że w 3 dniu cyklu FSH i przestanę miałam w normie. Z góry dziękuję że odpowiedź Zrozpaczona

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki , proponuje udać się do lekarza ginekologa