Poziom gonadotropiny kosmówkowej do analizy

Witam wynik jest taki gonadotropina kosmówkowa 12745 U/l Co ten wynik oznacza? Prosze o pilną odp.

Aleksander Ropielewski

Wynik ten sugeruję ciążę. Więcej informacji udzieli lekarz ginekolog, do którego sugeruję się udać.

Lek. Tomasz Budlewski

Gonadotropina kosmówkowa jest produkowana w czasie ciąży. Proponuję udac się do ginekologa, po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie. Rozumiem że jest to wynik beta hcg?