Poziom GRA w morfologii

Witam. Robiłam podstawowa morfologia krwi. Wszystkie wyniki mam w normie w środkowych przedziałach. Jednak wynik GRA% wynosi 48,6. Flagi I. Na wydruku wynik ten jest pogrubiony. Czy to jest niepokojący wynik? Jak dalej z tym postępować.?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez zapoznania się ze wszystkimi wynikami oraz normami danego laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.