Poziom HCG a prawidłowo rozwijający się płód

Witam. chciałabym prosić o pomoc. 15.09. dostałam ostatnią miesiączkę,a 17.10. wyszedł mi pozytywny test kupiony w aptece. Test powtórzyłam jeszcze 3 razy i każdy wyszedł pozytywny.Na usg nie widać pęcherzyka,a lekarz ma bardzo dobry sprzęt.HCG z krwi robiłam 24.10. i wyniosło 84,45 mlu/ml, po 6 dniach powtórzyłam badanie i wyszło 134,63. Bardzo się boję. Czy przy takich wartościach HCG ciąża może rozwijać się prawidłowo?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę wyniki konsultować ze swoim lekarzem. Poziom badanego parametru nie zmienia się dokładnie tak jak powinien.