Poziom hemoglobiny a sińce na nogach i osłabienie

Witam. Mój poziom hemoglobiny wynosi 9,7 do tego dochodzi brak sił mocy itd. poza tym sińce na całych nogach ogolne osłabienie, utrata masy ciała, brak apetytu jestem też blada jak ściana miewam problemy ze spaniem i często miewam bóle w okolicy klatki piersiowej, dodam ze nie choruje na cukrzyce, ale za to choruje na padaczkę, anemie i mam alergie. O czym może to świadczyć i jakie badania należy wykonać? z góry dziekuje za odpowiedz :)

Lek. Tomasz Budlewski

objwy wskazuja na anemie, byc moze zaburzenia w ilości płytek krwi. prosze koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postępowanie. sadze ze konieczne jest wykonanie badan w kierunku niedoboru żelaza/