Poziom hemoglobiny glikowanej w 25 tygodniu ciąży

Witam, jestem w 25 tc moje wyniki hemoglobiny glikowanej (ICD-9:L55) to 4,41% oraz hemoglobiny glikowanej (IFCC)(ICD-9: L55) 24,54 mmol/mol. Czy są to wyniki prawidłowe i czy nie są one za niskie?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie wyników pomiarów dziennych aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę zabrać wyniki z książeczki pomiarów i koniecznie udać się do lekarza diabetologa.