Poziom hemoglobiny w 22. tygodniu ciąży

Dzien dobry Jestem w 22 tygodniu ciazy i moj poziom hemoglobiny wynosi 10,8 i jest niski a TSH 3,2 za wysoki. Czy to jest niebezpieczne dla plodu? Pozdrawiam Marta

Witam. Takie wyniku nie stanowią bezpośredniego zagrożenia dla życia dziecka, aby jednak rozwijało sie ono jak najlepiej konieczne jest wdrożenie odpowiedniego leczenia.