Poziom hormonów tarczycy, szumy uszne a stosowanie Euthyrox

Witam.Od grudnia słyszałam piszczenie w uszach.Wykonałam badania z krwi, okazało się, że mam zaniżone żelazo oraz niedoczynność tarczycy (4,6 jednostek, wiek 27lat). Skonsultowałam to z endokrynolog i przez 2 mce zażywałam Euthyrox 25-1 tabl(wynik TSH 2,3)Ponad tydzień temu zwiększono mi dawkę do 1,5tabl. od tamtej pory zaczeła mnie boleć głowa po czym zmniejszyłam dawkę do 1 tabletki ale ból głowy nie ustąpił. Dodam, że od tygodnia biorę Vigantolette 1000 x2tabl (wynik z krwi 9 jednostek)

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym lub udać się do lekarza rodzinnego. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.