Poziom hormonów tarczycy u 6-letniego dziecka
Chłopiec 6 l bez objawów nie choruje TSH 6,12 uIU/ml 0,27 - 4,2 FT3 6,91 pmol/l 4,0 - 6,8 FT4 13,98 - pmol/l 12,8 - 20,4 P/C anty TPO 15,66 - IU/ml 0 - 35 P/C anty TG 22,21 - IU/ml 0 - 115 wyniki sprzed roku: TSH 6,38 uIU/ml 0,27 - 4,2 FT3 7,0 pmol/l 4,0 - 6,8 FT4 13,96 - pmol/l 12,8 - 20,4 P/C anty TPO 26,67 - IU/ml 0 - 35 P/C anty TG 24,47 - IU/ml 0 – 115 USG tarczyca o obj.ok 4ml Echogeniczność jednor bez guzków Bez zmian ognisk unaczynienie typowe Proszę o komentarz wymaga leczenia?

KOBIETA, 65 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Jeśli nie ma objawów świadczących o niedoczynności to nie.
Pozdrawiam.