Poziom kreatyniny i współczynnika przesączania kłębuszkowego

Witam, kreatynina 0,47 przy ref 0,50-1,00 a współczynnik przesączania kłębuszkowego 227,07 przy ref. >60,00. Mam skierowanie na KT i nie wiem czy mi zrobia. dwa tyg remu kreatynina była 0,55 przy ref 0,50-1,00. 28 lat, waga 80. W ciąży nie jestem, bukier zawsze poniżej normy lub na granicy... Proszę o pomoc ;/

Magdalena Mroczek

Witam, przedstawione wyniki badań nie są przeciwwskazaniem do wykonania tomografii komputerowej.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani,Pani wyniki nie zdyskwalifikują Pani z wykonania badania TK. Pani wyniki wykraczają ponad normy laboratoryjne. Pozdrawiam