Poziom leukocytów a oddawanie krwi

mam niskie leukocyty 3,1-3,3 .co zażywać zeby wyniki poprawić?jestem krwiodawcą i przez to nie mogę oddawać krwi .

Dzień dobry,

Proszę prowadzić higieniczny tryb życia. Koniecznie musi się Pan wysypać, starać się unikać stresu, racjonalnie odżywiać.Proszę dodatkowo suplementować witaminę A , C, E i kwas foliowy, selen i cynk. Warto również pamiętać o kwasach 3-Omega. Najbardzije naturalnie zwiększają liczbę białych krwinek, dobrze dobrane (najlepiej nie pryskane chemią owoce i warzywa.
Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz