Poziom OB, kreatyniny i cholesterolu u 34-latki

Witam. Odebrałam dzisiaj wyniki badania krwi i zaniepokoiły mnie niektóre wielkości. Proszę o interpretacje czy jest się czym przejmować. Dodam, że jestem kobieta mam 34 lata. OB 15 /h, KREATYNINA 0,56 mg/dL, ALAT 45,0 U/L CHOL. CAŁK. 218 mg/dL, CHOL. LDL 143 mg/dL. Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Wyniki nie budzą znacznego niepokoju, jednak w zależności od sytuacji klinicznej warto rozważyć konieczność leczenia statynami oraz dietetycznego celem obniżenia poziomu cholesterolu.