Poziom płytek krwi i MCH u 19-miesięcznego syna

witam ostatnio robiłam badania krwi synkowi 19 mies.i 2 są ponad norme prosze o interpretacje płytki krwi 651 norma 130-350 mch 23.8 norma 27.0-32.0 co moga oznaczac odbicia od normy bardzo sie martwie

Witam, zakładam ze pozostałe wyniki są w normie? Nie ma sensu się obawiać tylko proszę powtórzyć morfologie - poziom płytek krwi może być wynikiem błędu laboratoryjnego. Jeśli wynik się potwierdzi na pewno trzeba skonsultować się pilnie z lekarzem prowadzącym.