Poziom progesteronu i estradiolu po poronieniu

Witam, Jestem po poronieniu i starmy się z mężem ponownie o dziecko. Dzisiaj robiłam badania (6dpo) i wyniki są następujące: Progesteron 21,72 ng/ml Estradiol 128,71 pg/ml czy są to wyniki wystarczające na utrzymanie ewentualnej ciąży, czy przy takim estradiolu nie ma szans? Owulacja była potwierdzona na USG był pęcherzyk 20 mm a po 3 dniach widoczne było ciałko żółte o wielkości 15mm.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proszę udać się do lekarza ginekologa.