Poziom progesteronu w 22-dniu cyklu a stosowanie luteiny

Witam.Ostatnio zbadalam progesteron w 22 dniu cyklu i wyszedł bardzo niski 0,73.Następny cykl mi się spoznial wiec w 35 dniu cyklu wzielam luteine przez 5 dni (2 dni 2 razy dziwnie i 3 dni 3 razy dziennie) dziś juz mija 10 dzień i nadal nie mam okresu. W jednym dniu dostalam jendnorazowych plamien.Mam pytanie czy mam czekać nadal na okres czy powinna wsiąść jeszcze luteine bo wydaje mi się ze za mała ilość wzielam????

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u ginekologa. Nie powinna Pani przyjmować leków bez konsultacji z lekarzem.

Pozdrawiam.