Poziom przeciwciał przeciw wzw typu B przed operacją

p/c wzw b niski poziom Witam niebawem mam operację (za tydzień) mój poziom przeciwciał to niecałe 2. a norma >=10 zabezpieczająca. wzięłam 3 dawki szczepienia w odstępach takich że ostatnia po pół roku, i była ona w 04.2013 r. czy mam się do szczepić. Osoba z punktu szczepień uważa że nie ma potrzeby.

Proponuję jedno szczepienie i po około miesiącu spr poziom przeciwciał. Jak będzie wysoki poziom to nie ma potrzeby dalszych szczepień, Kika procent osób niestety nie odpowiada na szczepienie wytworzeniem wysokiego miana przeciwciał.