Poziom przeciwciał przeciwko CMV w czasie ciąży

Witam,o czym moze swiadczyc wzrost przeciwcial Igg cytomegali w ciazy. Bylo 86 trzy miesiace temu teraz jest 120 Czy dziecko bedzie zdrowe? Dodam iz przed ciaza chorowalam

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki jest poziom IgM? w jakim okresie przed ciążą chorowała Pani? Konieczne jest poznanie powyższych informacji aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.