Poziom RDW-CV a bóle głowy i brzucha, omdlenia oraz wymioty

Rdw-cv u córki wynosi 14,9 często boli ją głowa i brzuch, zdarzają się również omdlenia i wymioty czy poziom rdw-cv może mieć z tym coś wspólnego? Neurologiczne jest wszystko w porządku w rezonansie tylko torbiel szyszynki. Zdażają się jej spadki cukru raz spadł do 37. Często cukier jest na poziomie w granicach 60-80.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskaźnik RDW oznacza rozkład objętości erytrocytów. Jeżeli jest to jedyne odchylenie w morfologii nie należy się nim przejmować. Zawsze należy interpretację przeprowadzać łącznie z badaniem pacjenta i w całości wyników badań a nie tylko jednego z parametrów. Co do spadków poziomu glukozy proponuję udać się do lekarza pediatry, Poziom między 60-80 jest to norma.